Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krzewy Owocowe

( ilość produktów: 2 )

Krzewy owocowe – smaczne i zdrowe owoce bez chemii

Z czym jednoznacznie kojarzy się lato? Z owocami sezonowymi! Pyszne borówki, agrest, porzeczki czy jeżyny doskonale smakują, dostarczają ogromu cennych witamin i substancji odżywczych, są niskokaloryczne… Ceny owoców na bazarku zniechęcają do zakupów? Nie chcesz spożywać owoców pryskanych chemicznymi substancjami mającymi przyspieszyć ich wzrost? Postaw na ekologiczne rozwiązania! Aby zyskać dostęp do smacznych, jędrnych i zdrowych owoców, wystarczy zasadzić na działce krzewy owocowe. Wytrzymałe sadzonki najlepszych cenionych odmian kupisz w naszym sklepie.

Krzewy owocowe – zdrowe owoce i piękny ogród

Krzewy owocowe pełnią w ogrodzie podwójną funkcję – dekoracyjną i praktyczną. Bujne, okazałe rośliny pięknie się prezentują, urozmaicają szatę roślinną i dodają kompozycji roślinnej wyrazistości. Krzewy owocowe wypełniają puste miejsce, dzielą przestrzeń i tworzą imponujące, luźne żywopłoty zwiększające poczucie prywatności osób przebywających w ogrodzie. Krzewy owocowe są uniwersalne. Są mile widziane w starannie wypielęgnowanych, minimalistycznych ogrodach oraz na rustykalnych działkach rekreacyjnych. Co ciekawe, niektóre odmiany można z powodzeniem hodować w skrzynkach ustawionych na balkonie.

W rozbudowanej ofercie sklepu Cebule.pl znajdziesz duży wybór krzewów owocowych różnych gatunków. Naszym klientom oferujemy między innymi:

  • agrest żółty,
  • porzeczkę białą,
  • żurawinę,
  • borówkę amerykańską.

Uprawa krzewów owocowych nie jest skomplikowana. Rośliny najlepiej rozwijają się w słonecznych miejscach. Cenne informacje na temat sadzenia krzewów, ich nawożenia, optymalnego stanowiska, podlewania, terminów zbiorów i pielęgnacji zostały umieszczone w karcie produktu dołączonej do zamówienia. Aby cieszyć się bujnymi okazami i obfitymi plonami, stosuj się do zawartych w niej wytycznych.

Przetwory z własnych owoców – krzewy owocowe i praktyczne akcesoria

Zbiory przerosły Twoje oczekiwania? Doskonałym sposobem na wykorzystanie nadmiaru owoców jest zrobienie z nich przetworów! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić domową „fabrykę” dżemów, kompotów, marmolady i wina. Zajrzyj do zakładki „domowe przetwory”, skompletuj swój niezbędnik i zaskocz swoich najbliższych! Nie mamy wątpliwości, że własnoręcznie przyrządzony kompot agrestowy albo dżem porzeczkowy będą hitem w Twoim domu.

Wyselekcjonowane krzewy owocowe – sprzedaż on-line

Dlaczego warto wybrać nasze krzewy owocowe? Sklep internetowy Cebule.pl oferuje szeroki wybór sadzonek w wyjątkowo niskiej cenie. Aby zyskać dostęp do wysokiej jakości roślin pochodzących z odległych zakątków świata, wystarczy jedno kliknięcie. Co ważne, wszystkie rośliny sprzedawane w wirtualnym sklepie pochodzą od najlepszych europejskich hodowców. Sadzonki magazynowane są w ściśle kontrolowanych warunkach, a przed opuszczeniem magazynu każda z nich jest starannie zabezpieczana, aby transport na drugi koniec Polski nie odbił się na jej kondycji.

pixel