Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czosnki (Allium)

( ilość produktów: 6 )

Cebule wiosenne – czosnki

Najwyższa pora przygotować swój ogród na lato. Czosnki (cebule) dodadzą przydomowemu krajobrazowi uroku. Dekoracyjna roślina kojarzy się z sielską, spokojną wsią. Pięknie prezentuje się posadzona luźno oraz na misternie zaaranżowanych klombach i rabatach. Cebule czosnków można sadzić wiosną oraz jesienią. Gatunek ten jest odporny na niską temperaturę, więc nie trzeba wykopywać go na zimę. Co ważne, uprawa tej rośliny nie jest wymagająca. Cebule czosnków dobrze rosną na głęboko spulchnionej, piaszczysto-gliniastej ziemi o przepuszczalnej strukturze. Stanowisko powinno być słoneczne lub delikatnie zacienione. Szczegółowe informacje na temat optymalnych warunków uprawy są dołączone do zamówienia.

Cebula dymka i cebula szalotka – ekologiczne warzywo z własnego ogrodu

Posiadanie kawałka przestrzeni na świeżym powietrzu umożliwia uprawę własnych warzyw. W swoim ogródku warzywnym warto znaleźć miejsce m.in. na dymkę i szalotkę. Cebule są podstawowym składnikiem wielu dań i zup. Dzięki bogactwu cennych składników odżywczych (między innymi błonnika, fruktanów, kwasu foliowego, witaminy C i witamin z grupy B) pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Oferujemy wiele odmian cebul, na przykład cebulę dymkę Snowball, czerwoną cebulę dymkę Red Baron, szalotkę czerwoną Red Sun czy szalotkę żółtą Golden Gourmet. Wszystkie odmiany wyróżniają się wysoką odpornością na choroby i szkodniki. Mogą być uprawiane na wszystkich rodzajach gleby.

Cebule czosnków – sprzedaż on-line

Chcesz zaopatrzyć się w wiosenne cebule czosnków? Sprzedaż w naszym sklepie już ruszyła. Tanie Cebule czosnków dostępne na stronie internetowej są starannie wyselekcjonowane i przechowywane w odpowiednich warunkach. Dbamy o to, żeby każda cebulka była starannie zabezpieczona, aby transport nie odbił się na jej kondycji. Z naszą pomocą stworzysz piękny, bujny ogród wypełniony gatunkami charakterystycznymi dla polskiego krajobrazu oraz roślinami unikatowymi pochodzącymi z najodleglejszych zakątków świata.

pixel