Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rośliny jesienne

( ilość produktów: 3 )

Zestawy cebulek kwiatowych jesiennych – imponujące gatunki, które tchną życie w ogród

Wydaje Ci się, że wraz z końcem lata ogród zapada w sen zimowy, a Ty możesz zapomnieć na pół roku o pracach ogrodniczych? Nic bardziej mylnego! Jeśli chcesz, aby naturalna sceneria wokół Twojego domu mieniła się kolorami i zachwycała bujną szatą roślinną już wczesną wiosną, musisz wykonać konkretne kroki jesienią. Aby przywitać kolejny sezon ogrodowy jak najwcześniej, wystarczy umiejętnie skomponować nasadzenia. Nic lepiej nie ozdobi przydomowej scenerii w marcu, kwietniu i maju niż kwitnące, delikatne rośliny. Wszystkim osobom pragnącym stworzyć wyjątkową przestrzeń prezentujemy zestawy cebulek kwiatowych jesiennych.

Zestawy cebulek kwiatowych jesiennych – klasycznie czy z fantazją?

Romantyczny ogród angielski, minimalistyczna i uporządkowana przestrzeń utrzymana w jednolitych barwach, ukwiecona łąka przywołująca wspomnienie wakacji na wsi… W rozbudowanej ofercie naszego internetowego sklepu ogrodniczego znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać kształt wizji roztaczającej się w Twojej głowie. Oferujemy zestawy cebulek kwiatów jesiennych różnych gatunków. Możesz wybierać spośród odmian, które od lat zdobią większość polskich ogrodów oraz unikatowych, rzadko spotykanych roślin. Asortyment składa się ze znanych i rozpowszechnionych odmian oraz nowości budzących zachwyt u doświadczonych ogrodników czy gatunków kolekcjonerskich. Kolekcję tworzą między innymi lilie azjatyckie, piwonie, tulipany, hiacynty, szafirki, zawilce, funkie. Kwiaty możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc jedyne w swoim rodzaju kompozycje. Niektóre gatunki kwiatów jesiennych będą doskonale rozwijać się w donicach i skrzynkach.

Kiedy sadzić cebule kwiatów jesiennych?

Jeśli chcesz, aby Twój ogród rozkwitał pełnią blasku już od wczesnej wiosny do późnej jesieni, musisz starannie skomponować nasadzenia. Cebule i kłącza kwiatów jesiennych należy włożyć do ziemi we wrześniu, październiku lub nawet listopadzie. Czas sadzenia jest inny dla każdego gatunku. Niektóre odmiany będą wymagały zabezpieczenia przed mrozem. Dbamy o to, aby każdy zestaw cebulek kwiatów jesiennych był starannie opisany, aby uniknąć błędów w uprawie. Do zamówienia dołączona jest karta produktu zawierająca zbiór najważniejszych informacji i porad – opis odpowiedniego stanowiska i typu gleby, sposób sadzenia i pielęgnacji. Możesz mieć pewność – z naszą pomocą uprawa ogrodu będzie znacznie prostsza!

Cebule.pl – zestawy cebulek kwiatowych jesiennych od najlepszych producentów

Zestawy cebulek kwiatowych jesiennych dostępne w wirtualnym sklepie Cebule.pl pochodzą od renomowanych producentów (głównie holenderskich). Do naszego magazynu przewożone są specjalnie przystosowanymi pojazdami. Chcąc zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość, nie współpracujemy z pośrednikami. Każda bulwa i kłącze są transportowane i przechowywane w ściśle kontrolowanych warunkach. Przed opuszczeniem magazynu sadzonki są dokładnie zabezpieczane, aby dotarły do Twojego domu w nienaruszonym stanie. W sklepie znajdziesz nie tylko zestawy cebulek kwiatowych jesiennych, ale również cebule i kłącza wiosenne, środki ochrony roślin i podłoża, akcesoria ogrodnicze i inne produkty ułatwiające pielęgnację ogrodu.

pixel