Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Orliki (Aquilegia)

( ilość produktów: 2 )

Wiosenne kłącza – orliki

Orliki to dekoracyjne kwiaty zdobiące nasze ogrody. Swoją nazwę zawdzięczają charakterystycznemu kształtowi – ich kwiaty można porównać do szponów orła. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości kłącza orlików – wyjątkowych roślin, które udekorują skalniaki i rabaty przed Twoim domem!

Orliki: kłącza do naturalistycznych ogrodów

Wysokie, wieloletnie orliki należą do rodziny jaskrowatych. Ich naturalnym środowiskiem są zarośla oraz wilgotne lasy liściaste w umiarkowanej strefie klimatycznej w Azji i Europie. Kłącza orlików są mało wymagające i proste w uprawie. Orliki są różnorodne, co dodaje ogrodom naturalnego uroku. Ich kwiaty mogą być jedno- lub dwubarwne, pojedyncze lub pełne. W naszej ofercie znajdziesz piękne orliki w kolorze intensywnego granatu, romantycznego różu, delikatnej bieli czy oryginalne, wielobarwne odmiany. W każdym wariancie prezentują się intrygująco!

Tanie kłącza orlików – sprzedaż internetowa

Jak należy sadzić orliki? Kłącza tych roślin wysyłane są od marca i właśnie wtedy (do kwietnia) należy umieścić je w ziemi. Optymalnym stanowiskiem dla kłączy orlików będzie próchnicza, żyzna, przepuszczalna gleba zasadowa. Kłącza przed wysyłką są starannie zabezpieczane w kartonowym opakowaniu, aby długi transport nie wpłynął negatywnie na ich kondycję. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko kłącza wiosenne, ale również cebule oraz kłącza jesienne, warzywa i owoce, specjalistyczne podłoża i wszystko, czego potrzebujesz, żeby kompleksowo zadbać o zewnętrzne otoczenie Twojego domu.

pixel