Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przetwórstwo

( ilość produktów: 15 )

Przetwórstwo – akcesoria do produkcji domowych dżemów, soków, kiszonek

Tanie owoce i warzywa sezonowe zachęcają, aby maksymalnie je wykorzystać i na dłużej zatrzymać smak lata. W okresie letnim wielu z nas przygotowuje domowe przetwory. Pozbawione konserwantów, barwników i innych chemicznych substancji konfitury, dżemy, pikle, soki owocowe czy kiszonki są zdrowe i smaczne. Dzięki procesowi pasteryzacji przyrządzone w sezonie letnim weki mogą być bezpiecznie przechowywane i spożywane przez cały rok. Zanim rozpoczniesz domową produkcję kompotów czy powideł uwielbianych przez domowników, zaopatrz się w profesjonalne akcesoria, które ułatwią Ci pracę w kuchni. Oto akcesoria do przetwórstwa, dzięki którym przyrządzanie weków będzie jeszcze przyjemniejsze!

Akcesoria do przetwórstwa: sposób na nadwyżki

Akcesoria do przetwórstwa zebrane w tej kategorii zainteresują każdego, kto uprawia własny ogród. Śliwa ugina się od owoców? Krzewy agrestu wyjątkowo obrodziły? A może ogórki uprawiane na grządce za domem zrodziły wyjątkowo dużo plonów? Kiedy warzyw i owoców jest za dużo, aby jeść je na bieżąco, warto wykorzystać je w inny sposób – robiąc przetwory.

Proste, wygodne i efektywne przetwórstwo? Akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym to umożliwiają! Wśród wielu praktycznych produktów znajdziesz:

  • beczki na kapustę lub ogórki wykonane z wytrzymałego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością;
  • chwytaki umożliwiające bezpieczne wyciąganie słoików z gorącej wody, np. po zakończeniu pasteryzacji;
  • dociski przeznaczone do utrzymywania warzyw czy owoców pod poziomem zalewy, co zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką;
  • uniwersalne lejki do słoików i balonów;
  • lekkie, poręczne drylownice do wiśni i czereśni z przyssawką umożliwiającą przymocowanie drylownicy do stołu i ustabilizowanie jej;
  • plastikowe, szczelne słoiki o zróżnicowanej pojemności;
  • drewniane szczypce, widelce i ubijaki do kapusty;
  • uniwersalne otwieracze do słoików;
  • naklejki, dzięki którym estetycznie opiszesz zawartość butelki czy słoika;
  • wielorazowy, bawełniany worek do filtracji nalewek i wina z dnem wzmocnionym prętami.

Wszystkie akcesoria wyróżniają się wysoką trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Nasze produkty docenią zarówno osoby, które każdego roku przygotowują przetwory, jak i początkujący amatorzy pysznych, ekologicznych weków, kiszonek i dżemów.

Cebule.pl – akcesoria do domowego przetwórstwa i znacznie więcej

Akcesoria do przetwórstwa to tylko niewielka część tego, co możemy Ci zaoferować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do produkcji domowego wina, nalewek oraz piwa. Dbamy o to, aby wszystkie produkty prezentowane na wirtualnych półkach były wygodne w użyciu, funkcjonalne, a jednocześnie niedrogie. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie z cenionymi i sprawdzonymi dostawcami. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie sprawnie skompletowane, a przesyłka szybko dotrze pod wskazany adres.

pixel