Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trawy Ozdobne

( ilość produktów: 8 )

Kłącza i sadzonki wiosenne – trawy ozdobne

Latem ogród staje się ulubionym miejscem wypoczynku wszystkich domowników. I nic w tym dziwnego – słoneczna pogoda i wszechobecna zieleń pozwalają oderwać się na chwilę od ekranów i napawać pięknem przyrody bez konieczności wyjeżdżania za miasto. Aby ogród tętnił życiem aż do jesieni, należy „ubrać” go w starannie skomponowaną szatę roślinną. Ważną częścią zewnętrznej aranżacji są trawy ozdobne. Sadzonki korzeniowe i kłącza prezentowane w tej kategorii pozwolą Ci stworzyć imponujący, tętniący życiem ogród.

Trawy ozdobne – sadzonki i kłącza do rustykalnego i skandynawskiego ogrodu

W jakim otoczeniu najlepiej prezentują się trawy ozdobne? Kłącza i sadzonki bujnych traw są mile widziane w każdym ogrodzie, bez względu na dominujący w aranżacji styl. Trawy ozdobne harmonijnie dopełnią wygląd zarówno swobodnego ogrodu rustykalnego, jak i romantycznej aranżacji inspirowanej Prowansją. Największą zaletą traw ozdobnych jest ich uniwersalny charakter. Bujne, okazałe trawy doskonale uzupełniają kompozycję, spajają wszystkie elementy w jedną całość i nadają przestrzeni naturalnego charakteru. Trawy ozdobne tworzą zgrany zespół z roślinami okrywowymi, bylinami, łąkami kwietnymi i wrzosami. Jednak ich różnorodność daje Ci pełną swobodę – możesz tworzyć ciekawe kompozycje z najróżniejszych gatunków.

W sklepie Cebule.pl znajdziesz szeroki wybór traw ozdobnych, zarówno tych popularnych, jak i rzadko spotykanych w polskich ogrodach. Oferujemy między innymi:

Większość gatunków dostępnych w naszej ofercie stanowią trawy ozdobne wieloletnie. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami będą zdobić ogród przez wiele sezonów.

Gdzie sadzić kłącza i sadzonki traw ozdobnych?

Uprawa traw ozdobnych w większości przypadków nie jest trudna i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, więc poradzą z nią sobie nawet niedoświadczeni ogrodnicy. Wieloletnie trawy ozdobne można z powodzeniem sadzić na różnych stanowiskach. To, jakie warunki będą odpowiednie dla danej rośliny, zależy od wymagań konkretnego gatunku. Do każdego zamówienia dołączamy szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, typu gleby i nawożenia danej odmiany.

Sklep Cebule.pl – kłącza i sadzonki traw ozdobnych w atrakcyjnych cenach

Co wyróżnia oferowane przez nas sadzonki i kłącza traw ozdobnych? Sklep Cebule.pl to miejsce, w którym zaopatrują się najbardziej wymagający profesjonaliści oraz ogrodnicy-amatorzy dbający o swoje przydomowe ogródki. Każdy produkt dostępny w sprzedaży jest starannie wyselekcjonowany i zabezpieczany na czas transportu. Możesz mieć pewność, że transport na drugi koniec Polski nie odbije się negatywnie na stanie sadzonki. W swojej pracy udowadniamy, że bezkompromisowa jakość i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze.

pixel