Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oferta Hurtowa

Cebulki kwiatowe hurt

 

W naszej ofercie hurtowej znajdziesz duży wybór cebulek kwiatowych przeróżnych roślin. Oferujemy między innymi cebulki krokusów w wielu odmianach, cebulki tulipanów o różnorodnych barwach i kształtach kwiatów, cebulki mieczyków, a także przepiękne lilie.

 

Interesuje Cię Hurtowa Oferta na Cebule Kwiatowe i Byliny?

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży i posiadamy solidną pozycję na tym rynku. Współpracujemy z największymi światowymi producentami cebul oraz firmami zajmującymi się obrotem materiałem roślinnym. Wypracowaliśmy kontakty i relacje, które pozwalają nam na przygotowanie korzystnych ofert również dla naszych odbiorców hurtowych. Najważniejszym wyróżnikiem cebul oferowanych przez nas jest Wysoka Jakość i Zgodność Odmianowa.

Oferty hurtowe dla naszych klientów są przygotowywane indywidualnie, a ich konstrukcja zależy od kilku czynników. Staramy się maksymalnie precyzyjnie dopasować ofertę do potrzeb klienta dlatego potrzebujemy kilka dodatkowych informacji.

Aby otrzymać ofertę hurtową, przygotuj następujące dane, które będą niezbędne do przygotowania odpowiedniej oferty:

 

  • Jakie jest przeznaczenie poszukiwanych cebul: dalsza odsprzedaż w punktach detalicznych; dalsza odsprzedaż hurtowa; nasadzenia miejskie lub w prywatnych ogrodach; cebule do reprodukcji; cebule do produkcji na tzw. "kwiat cięty",
  • Jakie konkretnie gatunki i odmiany potrzebujesz?
  • Jakie konkretnie rozmiary cebul dla poszczególnych odmian są Ci potrzebne?
  • Jakie dokładnie ilości z poszczególnych odmian są Ci potrzebne?
  • Najlepiej przygotować listę, która będzie zawierać wszystkie nazwy odmian, rozmiary oraz niezbędne ilości dla każdej z pozycji.
  • Termin i miejsce dostawy towaru.

 

 

Gdy już przygotujesz wszystkie niezbędne informacje na temat towaru, który Cię interesuje napisz do nas na adres hurt@cebule.plOferty są przygotowywane i przekazywane klientom najczęściej w przeciągu 24h.

 W przypadku cebul pakowanych w kartony i zestawy ekspozycyjne do dalszej odsprzedaży wysyłamy do klienta drukowane, kolorowe i bezpłatne katalogi z ofertą.

 

 

Obsługujemy wielu klientów w Europie

Docieramy z naszą ofertą zarówno do odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Mamy klientów w Polsce, Szwecji, Słowacji, Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Białorusi. Co ciekawe otrzymujemy również liczne zapytania z Państw Afryki i Azji.

 

Realizujemy wiele zamówień publicznych dotyczących nasadzeń miejskich. Nasze cebule zakwitły między innymi na ulicach i w parkach w:

Bytomiu,

Warszawie,

Kołobrzegu,

Wiśle,

Koźminie Wielkopolskim,

Łobezie,

Giżycku,

oraz w wielu innych miejscowościach, parkach miejskich i posesjach prywatnych.

 

 Zapraszamy do składania zapytań i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych odbiorców.

pixel