Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Od kiedy istniejemy i czym się zajmujemy?

Powstaliśmy w 2008 roku i od początku swojej działalności specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży cebul i kłączy kwiatowych za pośrednictwem Internetu. W sklepie Cebule.pl swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych zamieszkujących na terenie całego kraju. Aczkolwiek realizujemy także wszelkie zamówienia hurtowe, zarówno dla firm prywatnych jak i przedstawicieli władz miejskich. Misją firmy jest rozpowszechnianie i udostępnianie miłośnikom kwiatów szerokiej oferty cebul i kłączy kwiatowych zawierającej zarówno światowe nowości, kolekcjonerskie gatunki jak i ogólnie znane wszystkim odmiany kwiatów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej możliwej jakości produktów. Oferta sklepu Cebule.pl z sezonu na sezon ulega w pewnym stopniu zmianie, nadążając tym samym za światowymi trendami i nowościami. Poza cebulami i kłączami kwiatowymi, jako uzupełnienie oferty handlowej, oferujemy także różnego rodzaju sadzonki, nawozy i odżywki roślinne polepszające rozwój roślin. Wierzymy, że dzięki naszej pracy możemy realizować założenia zawarte w naszym motto, które brzmi:

"Cebule.pl to piękno i wdzięk dla Twojego ogrodu."

Najwyższa jakość roślin.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty były najwyższej możliwej jakości zarówno pod względem odmianowym jak i zdrowotnym. Na wszystkie oferowane przez nas rośliny dajemy pełną gwarancję na ich zgodność z odmianą. Zapewnienie wysokiej jakości jest możliwe dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi producentami roślin pochodzącymi głównie z Holandii oraz poprzez zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania jak i transportu tych jakże podatnych na uszkodzenie i choroby produktów. Przeczytaj więcej o Jakości Cebule.pl klikając tutaj.

Dbałość o szczegóły.

Wychodzimy z założenia, iż tak samo istotny elementem jak wysoka jakość oferowanych produktów są także elementy poboczne zawierające się w sferze informacyjnej-estetycznej. W karcie każdego oferowanego przez nas produktu znajdują się niezbędne dla kupującego informacje m. in. na temat pory kwitnienia, głębokości i odległości sadzenia czy nasłonecznienia danej rośliny. Jednocześnie udostępniamy opis konkretnej odmiany lub grupy roślin, w którym staramy się zawrzeć zarówno krótką historię pochodzenia danej rośliny jak i przydatne dla kupującego informacje o najlepszym doborze stanowiska, sposobie pielęgnacji, rozmnażaniu czy też walce z chorobami. Równocześnie przykładamy dużą uwagę odnośnie sposobu zabezpieczenia, delikatnych z natury, cebulek, kłączy i sadzonek na czas ich transportu do klienta. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości opakowań oraz specjalistycznych środków do wypełniania pustej przestrzeni w opakowaniu możemy się poszczycić 100% frekwencją dostarczenia przesyłek bez uszczerbku ich zawartości. Jednocześnie, w przypadku trudnych do wysłania sadzonek, stosujemy zmyślną konstrukcję opakowań kartonowych zapewniającą 100% ochronę sadzonek przed ich zniszczeniem w czasie transportu.

pixel