Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cynobrówki (Crocosmia)

( ilość produktów: 4 )

Cebule i kwiaty wiosenne – cynobrówki (Crocosmia)

Cynobrówka (krokosmia ogrodowa) naturalnie występuje w Afryce. Wysoka roślina charakteryzuje się długimi pędami kwiatostanowymi z kielichowatymi kwiatami w intensywnych, żywych odcieniach. Najbardziej okazale prezentuje się sadzona w grupach, w towarzystwie dalii, kann i niebieskiej jeżówki. W naszej ofercie znajdziesz kłącza cynobrówki w różnych kolorach, co pozwala tworzyć ciekawe, oryginalne kompozycje.

Gdzie sadzić cynobrówki? Kłącza tej pięknej rośliny najlepiej rozwijają się na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Należy zapewnić im dużą ilość miejsca – rośliny zaleca się sadzić w odległości około 15 cm od siebie. Podłoże dla cynobrówki powinno być przepuszczalne i umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale radzą sobie w niesprzyjających warunkach – dobrze tolerują wysokie temperatury, wilgoć i suszę.

Kłącza jesienne cynobrówki – sprzedaż on-line

Zastanawiasz się, kiedy zakupić kłącza cynobrówki? Sprzedaż, a dokładniej – wysyłka, tego gatunku w naszym sklepie internetowym rozpoczyna się w marcu. Możesz mieć też pewność, że kłącza cynobrówki dotrą do Twojego domu w nienaruszonym stanie. Doskonale wiemy, że kilkudniowy transport może odbić się na kondycji delikatnej rośliny, dlatego starannie zabezpieczamy każdą przesyłkę. Kłącza i cebule wiosenne są pakowane w kartony wypełnione specjalnym materiałem. Do zamówienia są też dołączone informacje na temat uprawy danego gatunku.

pixel