Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cebule i Kłącza Jesienne

( ilość produktów: 35 )

Cebule i kłącza jesienne – sezon ogrodowy trwa cały rok!

Wydawać by się mogło, że jesień to dla ogrodników czas odpoczynku. Nic bardziej mylnego! Aby cieszyć się pięknym, bujnym ogrodem na wiosnę, trzeba podjąć pewne kroki znacznie wcześniej. Pokaźną grupę roślin cebulowych stanowią gatunki sadzone jesienią. W naszym sklepie znajdziesz cebule i kłącza roślin jesiennych, zarówno tych popularnych, jak i unikatowych, wyszukanych odmian. Poznaj naszą ofertę i znajdź rośliny, które wniosą życie do przydomowej scenerii!

Jesienne cebule i kłącza – pierwsze zwiastuny wiosny 

Piękne, tętniące feerią barw kwiaty są ozdobą każdego ogrodu. Chcesz, aby Twój ogród napawał Cię dumą i budził zachwyt u innych? W takim razie uwzględnij w jego projekcie jesienne kwiaty cebulowe! Posadzone jesienią cebule i kłącza swoje piękno odkryją wczesną wiosną. Warto uzbroić się w cierpliwość – wczesne kwiaty cebulowe słyną ze swojej delikatności i piękna. 

Jakie jesienne kwiaty z cebulek cieszą się największą popularnością? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór najbardziej cenionych i poszukiwanych gatunków. Oferujemy między innymi: amarylisy, lilie, krokusy, czosnek ozdobny, frezje, śnieżniki, zawilce, szafirki i tulipany. Kłącza i cebulki kwiatów jesiennych dostępne są pojedynczo oraz w zestawach. Uwadze zapalonych ogrodników szukających niecodziennych okazów polecamy rośliny unikatowe – szczawik trójkątny, cyklamen neapolitański czy widliczkę łuskowatą. Naszą rozbudowaną ofertę tworzą światowe nowości, kolekcjonerskie gatunki oraz znane wszystkim odmiany kwiatów. Proponowane rośliny cebulowe będą piękną dekoracją rabat i klombów. Najbardziej okazale prezentują się sadzone większymi grupami. Niektóre gatunki możesz z powodzeniem uprawiać w doniczkach.

Gdzie i kiedy sadzić cebule i kłącza jesienne? Wrzesień, październik i listopad w ogrodzie

Zastanawiasz się, kiedy sadzić kłącza i cebule jesienne? Standardowo sadzonki należy umieścić w gruncie od połowy sierpnia do połowy listopada. Cebule i kłącza są mrozoodporne, więc długa zima nie wpłynie negatywnie na ich kondycję. Większość gatunków najlepiej rozwija się na słonecznych, osłoniętych stanowiskach, w przepuszczalnej, zasobnej w składniki odżywcze glebie. Niektóre cebule i kłącza jesienne przystosowane są do sadzenia w donicach i skrzynkach. 

Pamiętaj o tym, że każda roślina ma inne wymagania. Od stanowiska (typu gleby, nasłonecznienia, nawożenia) zależy efekt, jaki będziesz mógł obserwować wiosną. Kwiaty są naszą pasją, dlatego świadczymy kompleksowe usługi. Każda roślina dostępna w ofercie jest szczegółowo opisana. Razem z sadzonką otrzymasz kartę produktu, w której znajdują się informacje na temat danej rośliny, takie jak opis odmiany i jej krótka historia, pora kwitnienia, głębokość i odległość sadzenia, optymalne nasłonecznienie, sposób rozmnażania czy podatność na choroby. Przekonasz się, że z naszą pomocą prowadzenie ogrodu będzie znacznie prostsze!

Tanie jesienne cebule i kłącza – sklep internetowy 

Dlaczego warto wybrać nasze cebule i kłącza jesienne? Sklep Cebule.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Z naszych usług korzystają zarówno ogrodnicy-amatorzy dbający o przydomowe ogródki, jak i firmy prywatne i władze miejskie zamawiające rośliny w ilościach hurtowych. Doskonale wiemy, że transport delikatnych sadzonek może odbić się na ich kondycji, dlatego starannie zabezpieczamy nasze przesyłki. Możesz mieć pewność, że zamówienie dotrze pod Twój adres w nienaruszonym stanie. Wszystkie nasze rośliny przechowywane są w ściśle kontrolowanych warunkach. Na wszystkie oferowane przez nas rośliny dajemy pełną gwarancję na ich zgodność z odmianą. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami roślin (głównie holenderskimi). Ponadto cebulki kwiatów jesiennych, podobnie jak inne produkty prezentowane na naszej stronie, dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W sprzedaży nie zabrakło nawozów, profesjonalnego podłoża, środków ochrony roślin, akcesoriów ogrodniczych i innych produktów niezbędnych do pielęgnacji ogrodu.

pixel