Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tawułki (Astilbe)

( ilość produktów: 5 )

Kłącza wiosenne – tawułki (Astilbe)

Wiosenne kłącza tawułki to absolutny must have w ogrodzie każdego miłośnika ogrodnictwa. Niezwykle efektowne rośliny z bujnymi, wiechowatymi kwiatostanami i ażurowymi listkami są imponującą dekoracją rabat i klombów. W naszej ofercie znajdziesz tawułki najpopularniejszych odmian: chińskie, japońskie i Arendsa Astilbe. Możesz łączyć ze sobą kwiaty w różnych kolorach, tworząc oryginalne i piękne kompozycje. Kłącza tawułki są dostępne pojedynczo oraz w zestawie. Rośliny najpiękniej prezentują się w czerwcu i lipcu, kiedy przypada okres ich kwitnienia.

Kłącza tawułki  wymagania rośliny

Aby wydobyć z rośliny pełen potencjał, należy zapewnić jej optymalne warunki do zdrowego wzrostu. Zatem gdzie sadzić tawułki? Kłącza tej rośliny są dość wymagające. Należy sadzić je w próchniczej, głęboko uprawianej i żyznej glebie o lekko kwaśnym odczynie. Ważne, aby podłoże było wilgotne, a stanowisko lekko zacienione. Tawułka źle znosi wiosenne przymrozki. Doskonałym zabezpieczeniem dla delikatnych łodyg będzie torf i liście. Tawułki zaleca się nawozić kompostem lub obornikiem. Nieodpowiednie są dla nich nawozy mineralne.

Mocne kłącza tawułki  sprzedaż on-line

Kupując tanie kłącza tawułki w naszym sklepie, zyskujesz wytrzymałą sadzonkę najwyższej klasy. Wszystkie kłącza i cebule jesienne oraz wiosenne dostępne w sprzedaży są starannie pielęgnowane przez naszych ogrodników. Co ważne, uważnie zabezpieczamy każdą roślinę, aby transport nie odbił się na jej kondycji.

pixel