Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezpieczeństwo w Cebule.pl

 

Niezaprzeczalnymi zaletami zakupów przez Internet jest łatwość i szybkość szukania oraz porównywania ze sobą produktów oraz możliwość ich kupna nie ruszając się z domu, niejednokrotnie po bardziej przystępnej cenie niż podczas tradycyjnych zakupów. Niemniej jednak, pomimo iż żyjemy w czasach pełnej informatyzacji, e-zakupy nadal mogą wywoływać pewne obawy odnośnie bezpieczeństwa pod względem wycieku danych osobowych klientów jak i faktycznej jakości oferowanych przez sprzedawcę produktów. Sklep internetowy Cebule.pl poza bogatą ofertą najwyższej jakości cebulek i kłaczy zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo zarówno podczas przeglądania oferty, składania zamówień jak i fizycznej wysyłki zamówionych produktów.

 

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów poprzez:

 

  • Zakupy bez konieczności rejestracji,
  • Ochrona Kupującego - Trusted Shops,
  • Całkowity brak reklam na stronie oraz złośliwego oprogramowania,
  • Poufność danych osobowych -> administracja danymi zgodnie z przepisami prawa,
  • Szyfrowane połączenia protokołem SSL wykorzystywanym np. w bankowości internetowej,
  • Gwarancja wysokiej jakości oraz zgodności odmianowej roślin,
  • Informacje odnośnie etapu realizacji zamówienia oraz możliwość śledzenia przesyłki,
  • Szybka dostawa za pośrednictwem czołowych na rynku firm kurierskich.

 

 

 

Zakupy bez konieczności rejestracji konta

W naszym sklepie nie musisz się rejestrować aby złożyć zamówienie. Możesz zamówić produkty podając tylko jednorazowo dane do wysyłki lub np. logując się swoim loginem i hasłem do konta na Facebook lub Google.

 

Ochrona Kupującego - Trusted Shops

 

Certyfikat Trusted Shops Cebule.pl

 

Zabezpiecz każdy zakup w łatwy i szybki sposób - tanio lub nawet bezpłatnie. Każdy sklep, który został wyróżniony Znakiem Jakości Trusted Shops, oferuje Ci niezawodną Ochronę Kupującego, abyś mógł spokojnie dokonać zamówienia i płatności. W przypadku braku dostawy lub zwrotu towaru jesteś chroniony przed utratą pieniędzy - niezależnie od formy płatności.

 

 

Całkowity brak reklam oraz złośliwego oprogramowania

Wszystkie osoby odwiedzające stronę naszego sklepu mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno podczas przeglądania naszej oferty jak i korzystania z udostępnionych narzędzi. Strona w całości jest wolna jest od wszelkiego rodzaju obcych reklam, także tych „wyskakujących”, oraz złośliwego oprogramowania – wszystkie umieszczone na stronie pliki i filmy wolne są od wszelkiego rodzaju wirusów.

 

Poufność danych osobowych -> administracja danymi zgodnie z przepisami prawa 

Firma Cebule.pl ze względu na charakter swojej działalności administruje i przechowuje dane osobowe swoich klientów. Najważniejszą wartością dla naszej firmy jest Jakość, zarówno oferowanych produktów jak i obsługi klienta. W związku z tym dokładamy wszelkich starań aby na wszystkich płaszczyznach naszego działania wykazywać się profesjonalizmem. Państwa dane osobowe są zabezpieczone i administrowane w zgodzie z przepisami prawa polskiego.

 

 

Szyfrowane połączenia protokołem SSL

Podczas korzystania z naszego sklepu, będąc zalogowanym na swoim koncie, mogą Państwo dostrzec informację odnośnie zabezpieczonego połączenia ze stroną, poprzez protokół SSL. To dzięki niemu możliwy jest do utworzenia szyfrowany „tunel informacyjny” pomiędzy Państwa komputerem, a naszym sklepem – zabezpiecza on przesyłane informacje przed ingerencją niepożądanych osób. Podobne zabezpieczenia, choć działające na większą skale, mogą Państwo zaobserwować np. podczas korzystania z bankowości internetowej.

 

Jak rozpoznać, że korzystamy z bezpiecznego połączenia?

 

Wszystkie dostępne na rynku przeglądarki internetowe informują użytkownika o tym, że połączenie z daną stroną (sklepem internetowym, bankiem, portalem aukcyjnym itp.) jest bezpieczne. Z reguły jest to dodatkowo oznaczone widniejącą koło adresu strony ikoną, zazwyczaj w postaci zamkniętej kłódki.

 

 

Gwarancja wysokiej jakości oraz zgodności odmianowej roślin

Niezależnie od ilości zakupionych roślin jak i wybranej formy płatności za złożone zamówienie, firma Cebule.pl bierze pełną odpowiedzialność za jakość oraz zgodność odmianową dostarczanych klientom produktów. W przypadku wystąpienia utraty jakości otrzymanych roślin, powstałej na skutek transportu, zgodnie z regulaminem firma Cebule.pl deklaruje nieodpłatną wymianę na nowy, wolny od wad produkt lub zwrot wpłaconej za niego kwoty. Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku wyjścia na jaw niezgodności odmianowej, która stanowi marginalną część wysyłanych roślin.

 

 

 

Informacje odnośnie etapu realizacji zamówienia oraz możliwość śledzenia przesyłki

W każdej chwili mają Państwo możliwość wglądu na jakim etapie realizacji znajduje się Państwa zamówienia oraz czy wpłata została już zaksięgowana. Dodatkowo, w trosce o Państwa wygodę, za każdym razem gdy zamówienie zmieni status (np. na „realizowane” lub „wysłane”) lub zostanie zaksięgowana wpłata, automatycznie wygenerowany e-maila z odpowiednią informacją zostanie wysłany na Państwa skrzynkę e-mailową. Jednocześnie w chwili wysłania zamówienia poza informacją zostaje wygenerowana także informacja z numerem przesyłki. Dzięki niemu mogą Państwo śledzić na stronie firmy kurierskiej gdzie znajduje się przesyłka.

 

 

Szybka dostawa za pośrednictwem czołowych na rynku firm kurierskich

Nasze produkty, z racji na ich charakterystykę, wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu przesyłka trafia do Państwa zazwyczaj już następnego dnia roboczego, a co za tym idzie minimalizując szanse popsucia się i uszkodzenia roślin podczas transportu. Firmy kurierskie z reguły są także bardziej elastyczne jeżeli chodzi o godziny dostarczenia przesyłki niż przedstawiciele Poczty Polskiej.

 

pixel